online diyetisyen

Online Diyet Programı

Kilo vermek, biraz sabır, biraz kararlık ve birazda irade işidir. Genellikle uzun sürede alınan kilolardan bir an önce kurtulmak ve beslenmemizde yaptığımız değişikliklerle hemen sonuç almak isteriz. Böyle durumlarda sihirli bir değnek veya sihirli bir besin ararız. İstediğimiz sonucu kısa sürede göremeyince de pes eder tekrar yemeğe başlarız. Çoğunlukla, yardım almadan tek başınıza uygulanan diyetlerde süreç böyle gelişebilir. Bu durum sık kilo alıp, vermenize ve metabolizmanızın yavaşlamasına neden olur.

Zayıflamaya karar verdiğinizde, motivasyon ve takip, kilo verimini kolaylaştıran en önemli iki unsurdur. Online diyet programında da amaç, kilolarınızdan kurtulmaya karar verdiğinizde, size destek olmak ve motivasyonunuzu arttırmaktır. Özellikle diyetisyene gitmeye vakit bulamayanlar, çevresinde böyle bir imkânı olmayanlar için hangi şehirde olursanız olun uygulayabileceğiniz, sizin yaşam şeklinize özel hazırlanmış bir beslenme programdır.

online diyet

Kilo vermek istiyorum (yaz geliyor, düğünüm var, bu aralar kötü besleniyorum …..)
Diyetisyene gitmeye hiç vaktim yok.
Tek başıma diyet yapmak istemiyorum. Motivasyona ve takibe ihtiyacım var.
Ne yapmam gerekir? Diye düşünüyorsanız, 

Online Diyet Programına başvuru yapabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler;

  • Kan tahlillerinizi yaptırmak,
  • Size göndereceğim online diyet formunu doldurmak,
  • Ödemeyi yaptıktan sonra
  •  Diyet programınızı almak ve haftada 1 gün aç karnına tartılmak.

Diyet sürecinde, sormak istediklerinizi arayarak veya whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.  Şimdi kilo verme zamanı 🙂

Hemen harekete geçmek istiyorsanız, en etkili diyet programım olan diyetisyentugcesert.com/online-diyet/ online diyet sayfama tıklayarak, yeni hayatınıza daha emin bir adım atın.

Yorum Yaz

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?