online diyet yapanlar

Online diyet yapanlar tavsiye eder mi?

Teknolojinin sağlık dünyasını daha da kolaylaştırması, diyetisyenlik mesleğinin de yeni bir şekil almasına yol açtı. Önceden sadece çevremizdeki diyetisyenlerden kilo alma ya da kilo verme hizmeti alırken, şimdi online diyet ile tanıştık. Tabiki her zaman olduğu gibi, çevremizdekilerin tecrübeleri bize de yol gösterici oluyor. Bu yüzden bir diyetisyen tavsiyesi almak her zaman diyet yapanlar için iyi bir motivasyon kaynağıdır. Peki nedir bu uzaktan beslenme planı yazılması sistemi? Diyetisyen Tuğçe SERT ile online diyet yapanlar tavsiye eder mi? Kimler uzaktan takipli diyet yapabilir, nasıldır incelemeye başlayalım.

Online diyet yapanlar genellikle, Diyetisyen Tuğçe SERT Beslenme ve Danışma Merkezime gelemeyen danışanlarım tarafından tercih edilmektedir. Örneğin; yurtdışında oturan ve Türkiye’den bir online diyetisyen ile diyet yapmak isteyen bir kişi için çok uygundur. Bunun dışında, İstanbul dışında yaşayan birçok kişi de programıma katılarak, daha fit ve daha sağlık bir hayata adım atmaktadır. Bazen benimle merkezimde diyete başlamış olan danışanlarımda, yoğun iş temposundan seanslara gelemediğinden, uzaktan takipli diyet programı ile ilermeye karar vermektedir. Eğer sizde bu 3 grubun içinde iseniz, hadi bakalım online diyet nedir, nasıl yapılır? soruna beraber cevap bulalım. 🙂

Online diyet listesi nasıl hazırlanır?

Benimle sağlık ve kalıcı bir şekilde kilo alma ya da kilo verme diyeti yapacak olan danışanlarımdan, öncelikle bir takım isteklerde bulunuyorum. Böylece sizin günlük yaşamınız ve metabolizmanız hakkında daha fazla bilgiye sahip oluyorum. Bu kurallar online diyet ya da yüz yüze diyet yapan her danışanım için aynıdır.

  • Son 3 ay içerisinde, hekiminizin önerdiği ve değerlendirmiş olduğu kan tahlilleriniz ve sonuçları.
  • Eksiksiz biçimde doldurulmuş online diyet formu – (Diyete başlayacak olan danışanlarıma tarafımca gönderilecektir.)
  • Tabiki bunların içinde en önemlisi, kendinizi hazır hissetmeniz. 🙂

Yukarıda saymış olduğum kurallar tamamlandığında, uzaktan takipli diyetimize başlamamızda hiçbir sakınca kalmıyor.

Online Diyet Yapanlar Tavsiye

Uzun zamanlar diyetisyen arayışı içinde olabilirsiniz ve sizi en iyi şekilde anlayacak diyetisyen belki yakınlarınız ile çalışmış olabilir. Genellikle danışanlarımın arkadaşları ya da akrabaları benimle çalışmaya karar vermektedir. Yakınlarından almış oldukları güzel yorumlar sayesinde, benimle diyet yapmaya başlamaları çok gurur verici. 🙂 Biliyorsunuz ki, online diyet yapanlar çevresindekilere tavsiye ederek, kendi başarılarını arkadaşlarında da görmek isterler. Aslında buradaki amaç, kendi hayatınızı değiştirirken alınan mutluluğun, çevrenizdekilerle bir paylaşımıdır.

Diyetisyen Tuğçe SERT’in online diyet programı olduğunu instagram sayfası üzerinden gördüm. Açıkcası başarılı danışanlarını gördüğüm zaman, çok bilgi alma gereği bile duymadım 🙂 Tam da beklediğim gibi oldu, güzel yüzü, benimle ilgilenmesi tam istediğim gibiydi. Benim için en iyi diyetisyen oldu, çünkü daha önce çok fazla diyet yapmış biri olarak diyet yapmaktan çok bunalmıştım. Harika kadın, çok teşekkür ederim yardımların için 🙂 Tam 3 Ayda -15 kilo verdik beraber. 🙂

Anadolu Yakasında diyetisyen ile çalışmaya karar vermiştim, iş arkadaşlarımdan birinin çok güzel kilo verdiğini gördüm son zamanlarda 🙂 Sonrasında bana Tuğçe Hanımı tavsiye etti ve o güne şükür ediyorum resmen! Çok teşekkür ederim 🙂 Daha önce çok fazla diyetisyene gitmiş biri olarak, diyebilirim ki Tuğçe SERT gerçekten benim en iyi diyetisyenim oldu. Görev değişikliği nedeniyle karşıya taşındığımdan, programımıza online diyet ile hala devam ediyoruz mucize kadınla 🙂

Diyetisyen Tuğçe SERT ile 6 Ayda Tam 22 Kilo Verdi

Ezgi Hanım ile güzel bir başarıya imza attık ve 6 ayda tam tamına 22 kiloya veda ettik. Burada yaptığımız çalışmada güzel bir ekip çalışması yaparak, danışanımın kendine güvenmesi ve motivasyonunu hep yüksek tutmaya çalıştım. Zaten sonuç almaya başladıkça da, Ezgi Hanım da değişimi fark ederek, daha da özverili ve dikkatli diyet yapmaya devam etti. Sonuç, Ezgi daha mutlu ve daha sağlıklı 🙂

diyetisyen tuğçe sert tavsiye

Danışanımın öncesi sonrası fotoğrafı gerçekten etkileyici değil mi? Simde de kendi ağzından benim hakkında yorumlarını aşağıdaki görselde görebilirsiniz.
Tugce Sert Yorum

Online diyetisyen ile diyet yapanlar nasıl kilo verilir?

Online diyetisyen kavramı son zamanlarda danışanlarımın tercih ettiği bir yöntem ve bende her ay sınırlı sayıda danışana bakarak online diyet programı yazmaktayım. Böylece hizmet kalitemden ödün vermeden, danışanlarıma sağlıklı bir şekilde takip edebiliyorum. Google Haritalar ya da Doktor Takvimi gibi websitelerimdeki diyetisyen yorumları da başarımı destekler nitelikte. Peki online diyetisyen ile nasıl kilo verilir? Aynı zamanda da, Sağlık Bakanlığı‘nın önerdiği yöntemleri göz önünde bulundurarak, sizin metabolizmanıza en uygun beslenme programı planlanmaktadır.

  • Yüz yüze görüşmeden hiçbir farkı yoktur, çünkü her diyet kişiye özeldir.
  • Daha zahmetsiz ve ücret bakımından makuldür.
  • Randevu kaçırma riski olmaz, whatsapp üzerinden iletişim halinde kalırız.
  • Haftalık kilo takibiniz yapılarak, online diyet programınız güncellenir.

Online diyetisyen ücretleri nelerdir?

Uzaktan diyet programı yapmanın bir güzel yanı da, maliyetinin yüz yüze görüşmeye göre uygun olmasıdır. Böylece kaliteli ve daha uzun süre iyi bir diyetisyen ile zayıflama şansı bulabilirsiniz. Websitem üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilir, hatta kartınız ne olursa olsun, taksit seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Online diyetisyen ücretleri aşağıda üç şekilde görüntülenebilir, dileğiniz pakete göre benimle çalışabilirsiniz.

Eğer sizde benimle beraber diyet yaparak sağlıklı bir yaşama adım atmak istiyorsanız, iletişim bölümünden bana ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Peki takipli online diyet hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, sizi konumuza davet edelim.

Yorum Yaz

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?