online diyet

Takipli Online Diyet ile Kalıcı Kilo Verme

İş temposunun ve şehrin getirdiği yoğunluk ile beraber diyetisyenler ile yüz yüze görüşmeye fırsat bulamayan, fakat sağlıklı beslenerek ideal kiloya ulaşmak isteyen herkesin günümüzdeki kurtarıcısı olan online diyet, tercih edilen pratik bir yöntem. Günümüzde önemli bir yere sahip olmasının nedeni,  farklı şehirde olan veya yoğunluktan dolayı yüz yüze görüşemediğinizde iletişiminizi kolayca sağlamasıdır. Kalıcı kilo vermek, kilo almak, fit olmak gibi isteklerinizi diyetisyeniniz ile online olarak görüşüp danışmanlık hizmeti almanızı sağlar. Çoğu işin internet üzerinden yapıldığı günümüz bilgi çağında, takipli online diyet ile diyetisyen danışma hizmetinin klinikta yüz yüze görüşmenizden  herhangi bir eksiği olmayacaktır. Aksine uzaktan diyet danışmanlığı hizmeti aldığınız diyetisyen ile hep iletişimde kalır, onun tarafından doğru yönlendirilirsiniz.

Zamanımız artık her şeyden çok önemli, elimizdeki cep telefonları ile uzakları yakın ettik. Dilediğimizde seyahat ediyoruz, istediğimiz anda bir konsere bağlanıyoruz ya da paylaştığımız bir fotoğraf ile milyonlara ulaşabiliyoruz. Peki, neden sağlık hizmetleri için kullanmayalım bu teknolojiyi? Sizce takipli online diyet ile kalıcı kilo vermek mümkün müdür? Hem de, diyetisyen ofisine gitmeden!

İnstagram sayfamda paylaşmış olduğum, başarılı danışanlarımı gördümüz mü? Tıklayınız.  🙂

Online Diyet Neden Tercih Edilmeli?

Amerika’da yapılan bir çalışmanın sonucu olarak, diyet yaparken motivasyona ihtiyacı olan bireylerin, takipli online diyet sistemleri ile  kilo alıp, vermesini daha etkili olduğu görülmektedir. Yoğun bir hayat temposunda yaşayan bireyler, genellikle diyetisyen randevularına gitmekte zorlanmaktadır. Yüz yüze diyet ile sağlıklı bir beslenme yoluna başlayan danışanlarım, kliniğimden ayrıldıklarında sonra ellerinde başka bir şey, en önemlisi bir destekçi kalmadığını söylüyorlar bazen. Bu noktada da, whatsapp üzerinden online diyet almakta güzel bir yöntem olabilir.

Takipli ve online olarak yapılan diyetlerde aile hekiminiz tarafından kontrol edilmesi gereken tahliller istenir. Böylece kendiniz hakkında önemli bilgileri ve tahlilleri gönderdiğiniz andan itibaren, metabolizmanız hakkında genel bilgiye sahip oluruz. Ardından beslenme programı, size özel hazırladığı diyeti ve iletişim halinde olmanızın getirdiği şevk ile diyetten istediğiniz sonucu daha kolay alabilirsiniz.

İdeal Kilonun Önemi

İdeal kiloya ulaştığınızda hayatınıza daha taze bir sayfa açmış olacaksınız. O hep giymek istediğiniz kıyafetlerin içinde daha özgüvenli, daha iyi hissetmenin yanı sıra olası sağlık problemlerini aklınızdan silmiş olacaksınız. Kilo ile ilgili problemler yaşayan insanlar sağlık konusunda normalden daha hassastır. Sindirim sisteminiz ile barışacak, sağlıklı bir insan olacaksınız. Hayatınız daha keyifli ve mutlu devam edecek. Eğer sizde kalıcı kilo verme yolunda bir diyetisyen ile çalışmayı düşünüyorsanız, bu program tam size uygun olacaktır.

Online Diyet Hesaplama

ft
in
lbs
lbs
yaş
gün
%
%
%

Günlük Toplam Enerji Harcama

--

BMR

--

BMI

--

Hedef Kilo

--

Kilo Kategorisi

Özel formüllerle hesaplamış, tahmini değerlerdir. Tam sonuçlar için, diyetisyeniniz ile görüşünüz.

Eğer siz de yoğun çalışma programınız içerisinde diyetisyene gitmeye vakit bulamıyorsanız ya da oturduğunuz yere yakın bir diyetisyenlik hizmeti yok ise, uzaktan beslenme programı sizin için en ideal seçim olacaktır. Mesafeleri hiçe sayıp, nerede olursanız olun cepte diyetisyen hizmeti aldığınız bu diyet ile, hedefinize kolayca erişeceksiniz. İletişimi de Whatsapp üzerinden sağlayarak, size hep yakın oluyoruz. Sizde iyi biliyorsunuz ki, kalıcı bir şekilde kilo verdiğinizde, kendinizi daha mutlu hissedecek ve üzerinizden o kronik yorgunluğu atacaksınız.

Kimler Online Diyet Yapabilir

İş yoğunluğu ve seyahatlar nedeniyle diyetisyene vakti olmayanlar pratik bir çözüm olan online diyeti tercih edebilir. Bu takip sistemli diyet aracılığıyla diyetisyene gitmeye veya randevu kovalamaya gerek kalmıyor. Olduğunuz her yerden, dünyanın her köşesinden takipli diyet hizmetine katılmak mümkün. Yurt dışında yaşayan ve kendi geleneklerine uygun bir diyet yapmak isteyenlerin tercihi de bu yönde olacaktır. Aynı zamanda başkalarının yanında tartılmaktan hoşlanmayan insanlar, takipli online diyet sistemi ile kalıcı kilo verirken kendilerini daha rahat hissedeceklerdir. Bazen kliniğime gelen danışanlarım da, diyetisyen tartısına çıkmaktan korktukları için gelemeye çekindiklerini belirtiyor. Öğrenciler, yaşadığı şehirde diyetisyen bulunmayan fakat birinin desteğine ihtiyaç duyan kişiler de online diyetin interaktif dünyasına katılabilirler. Unutulmamalıdır ki, online diyet ücreti klinikte yüz yüze görüşmemize göre daha uygun fiyatlıdır.

Yurt Dışında yaşıyorum, Türkiye’den bir Diyetisyen ile kilo vermek istiyorum

Yurt dışında yaşayan ve kendi geleneklerine uygun olarak diyet yapmak isteyenlerin başvuracağı diyetisyenlerin hazırladığı programlar kişinin damak zevkinden uzakta olabilir. Bu yüzden online diyet nerede olursanız olun, size özel ve isteklerinize uygun bir çözüm yolu bulur. Hepimizin alışagelmiş bir damak tadı var, doğu ve ege mutfağı nasıl kendi dokunuşlara sahip olsa da, temelinde hep aynı tat var. Maalesef, gurbetçi vatandaşlarımız bazen beslenme konusunda bu yönde problem yaşamaktadır.  Son zamanlar da, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere ve Amerika’da yaşayan Türk vatandaşları takipli online diyet ile kilo vermeye başladık. Gerek kendi ülkelerinde sağlık hizmetleri maliyeti, gerekte kendi beslenme planlarına uygun bir liste bulamayışlarını Türk Diyetisyen ile çalışmalarında etken olmuştur.


Takipli Online Diyetin Faydaları

Büyük şehirlerdeki ulaşım problemi, Anadolu’nun farklı şehirlerinde yaşayıp iyi bir diyetisyen ile görüşmeyi istemek ya da bulunulan şehirde diyetisyen eksiğinin olması gibi problemler, kişilerin online diyet çözümü ile tanışması ile çözülebiliyor. İnternet üzerinden takipli olarak yapacağınız diyet ile size uygun beslenme planını takip ederek, diyetisyen desteği almak daha kolay. İşinden dolayı seyahat etmek zorunda olanlar için ise birebir çözüm. Genelde, yüz yüze görüştüğümüz danışanlarımda da uzun süreli tatilleri boyunca, online diyet çalışması ile diyetimize devam ederiz.

Sağlıklı beslenme konusunu alışkanlık haline getirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan diyet listesi, sağlıklı olma isteğini hayatınızın bir rutini haline getiriyor. Diyetisyenlerin gönderdiği motivasyon ve hatırlatma içerikli mesajlar ve güncel kalan iletişim sayesinde sağlıklı beslenme gündelik hayatınızın bir parçası haline geliyor.

Zamandan tasarruf etmek isteyenler, merak ettiğini her an sormak isteyenler, güncel olarak motivasyon desteğine ihtiyaç duyanlar ve yurtdışında yaşayanlar için ideal çözüm olan online diyet uygulaması sağlıklı beslenmek isteyenlerin her an yanında olan destekçileri haline geliyor.

Uzun zamandır istediğin sonuçları alamıyor olabilirsin, üzülme takipli online diyet programım tam sana göre! Evet yanlış duymadın, hemen kilo vermeye başlamak için sıkı bir program şart. Detaylı bilgi almak için, diyetisyentugcesert.com/online-diyet/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Zeyrek demek
  13 Temmuz 2021

  Merhaba tugce hanim
  Online diyet icin bilgi alabilirmiyim lutfen
  Sizin takipinizde kilo vermek istiorum

  1. Diyetisyen Tuğçe Sert
   4 Ağustos 2021

   Mail adresinize gönderiyorum, sevgiler 🙂

Yorum Yaz

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?