2 Aylık Online Diyet

1.000,00

  • Diyetiniz tamamen kişiye özel hazırlanır.
  • Diyet listeleri olarak yenilenir, bu paketimizde toplamda 8 farklı diyet alacaksınız.
  • Whatsapp üzerinden, diyet süresince etkin iletişim.
  • Kan tahlilleriniz incelenerek, size en uygun beslenme planı hazırlanır.
Kategoriler:

Description

2 Aylık Online Diyet Programı, ideal kilosuna ulaşmak için hedefi 5 kilogramdan biraz daha fazla danışanlarımız için hazırlanmıştır. Böylece, 2 aylık diyet paketini alarak hem sağlıklı bir şekilde kilo verecek hem de kilo koruma programı kapsamında, ideal kilonuzda kalacaksınız. Diyet paketlerinde ki genel amaç, kişinin aylık miktarda daha uygun hizmet almasını amaçlamaktır.

Genellikle danışanlarım tarafından en çok tercih edilen program. 2 Aylık Diyet Paketi, sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz ve korumanızı hedefleyen şekilde size özel planlanır. 2 Aylık süreçte, diyetisyen ve danışanın birbirini daha iyi tanıması motivasyon anlamında da gayet tamamlayıcıdır.

Yüz yüze diyet için kliniğime gelemeyen danışanlarım için, online diyet yapmanın kolaylığını beraber sağlayacağız. Whatsapp diyet danışmanlığı ile gün içerisinde iletişimde kalarak, beslenme planınız hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulacaksınız.

Her diyet programımda olduğu gibi, kan tahlilleriniz incelenip diyetiniz planlanır. Toplamda 8 seans alacağınız diyet planlamasına sahip olacaksınız. Seanslarımız haftalıktır ve diyet her hafta değişir.

There are no reviews yet.

Be the first to review “2 Aylık Online Diyet”

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?