1 Aylık Online Diyet

600,00

  • Diyetiniz size özel planlanır.
  • Diyet Listeleri haftalıktır ve toplamda 4 farklı diyet alacaksınız.
  • Whatsapp üzerinden, diyet süresince etkin iletişim.
  • Kan tahlilleriniz incelenerek, size en uygun beslenme planı hazırlanır.
Stok kodu: 1aylik Kategoriler:

Description

1 Aylık Online Diyet Programı, şehir dışından ya da yurtdışından diyetisyen hizmeti almak isteyen danışanlarım için hazırlamış olduğum, uzaktan diyet yapılmasına imkan sağlayan programdır. Diyetlerim tamamen kişiye özeldir ve danışanlarımın kan tahlillerini dikkate alarak, hayat tarzınıza uygun şekilde planlanır.

Online diyet, yoğun çalışan insanların yanında, çocuklu ev hanımlarının da tercihidir. Böylece günlük tempodan kopmayıp, whatsapp üzerinden diyetisyen hizmeti alarak, hedefledikleri kiloya uygun adımlarla ilerlerler. Kişiye özel diyet planlaması yapılmasından dolayı, sizin yaşam stilinize uygun, sizin diyete değil, diyetin size uygun olması sağlanır. Böylece, 1 Aylık Online Diyet paketi ile birlikte, hedef kilonuza Ataşehir Diyetisyen Tuğçe Sert ile birlikte ulaşacaksınız.

Bütün diyet paketlerimizde olduğu gibi, diyete başlamadan önce danışanlarımızdan kan tahlillerini rica ederek, varsa rahatsızlıkları hakkında bilgi toplarız. Böylece, birey için en uygun ve hızlı diyet sürecini başlatmış oluruz.

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “1 Aylık Online Diyet”

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?