5 Ayda 15 Kilo Veren Fatma Hanım

Online diyet ile 5 ayda 15 kilo verdi, 4 beden inceldi.
Adı:Fatma
Yaş:35
Medeni Hali:Evli
Meslek:Ev hanımı
Boy:158
Başlangıç Kilosu:80 kg
Sonraki Kilosu:65 kg
Kaç Beden Küçüldü:4

Online diyet ile 15 kilo nasıl verildi?

Fatma hanım ile, çok başarılı ve verimli bir kilo verme süreci geçirdik. Kan tahlillerinin incelenmesinin ardından, yaşam şekline ve kan değerlerini göz önünde bulundurarak online diyet planlamasını gerçekleştirdik. Ataşehir Diyetisyen Tuğçe SERT ile zayıflayabilmenin en önemli yolu, gerçekten istemek ve kararlı olmaktır. Danışanım Fatma Hanım, o kadar istekliydi ki, planladığım diyet dışına çıkmadan istikrarlı bir şekilde beslenme planını uyguladı. Her kontrolümüzde yağdan kilo kaybettiğimizi görmek her şeyin yolunda olduğunu gösteriyordu. Kilo verdikçe, kendini çok daha iyi hisseden diyet danışanım, 80 kilodan 65 kiloya doya doya yiyerek düştü. Şimdi istediği her kıyafeti rahatla giydiğini ve aynaya baktığında kendini çok daha iyi hissettiğini dile getirmekte. Kilo verme sürecine girmek isteyen her birey için işler yolunda gitmiyor ise, çözümün en iyi diyetisyen ile olacağına kanaat getirmek gerekir.

diyetisyen-tugce-sert-yorumlari

Öncesi
Sonrası

Size sağlıklı bir yaşama adım atarak, kendinizi yenilenmiş hissetmek isterseniz. Diyetisyen Tuğçe Sert ile iletişime geçerek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sende kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek ister misin?

Online diyet programıma dahil olmak, çok basit! Eğer sizde, diyet yapmak istiyor ama kliniğime gelemiyorsanız. Online diyet programım tam size göre! Detaylı bilgi almak için, tıklayınız.

Yorum Yaz

Mesaj Gönder
Diyetisyene Sor! 😊
Merhabalar, ben Diyetisyen Tuğçe Sert 😊 Online Diyet Programım ya da Klinik paketlerim hakkında bilgi almak ister misin?